Šie vaistai yra patys stipriausi ir radikaliausi. Jie gaminami iš kurpeles šaknų ir išgydo bet kurios atmainos reumatą.
Vaistų gaminimo būdas: 100 g kurpeles šaknų (jokiu būdu ne stiebų) užpilti 1 l degtines arba 60 laipsnių stiprumo medicininiu spiritu ir laikyti 3 dienas šiltoje vietoje. Kai trauktine įgaus stiprios arbatos spalvą, ji bus tinkama naudoti...
Iki sausumo įtrintą vietą būtina apvynioti flanele, o po to aprišti vilnoniu audiniu, kad nepatektų šalto oro.
įtrynimus geriausia atlikti vakare, prieš miegą. Rytą raištis nuimamas Po dviejų valandų reikia pamirkyti skudurėlį Šaltame vandenyje ir, stipriai nuspaudus, aptrinti juo gydomą vietą. Letai aptrinant galima peršalti.
Jeigu reumatas labai skausmingas,yra patinimų, tai įtrynimus būtina atlikti kasdien, prieš miegą, maždaug keturias penkias savaites. Kurpeles trauktinę gerti nerekomenduojama.
Gydantis šia priemone, būtina tiksliai laikytis kiekvieno nurodymo
tiek paruošiant vaisius, tiek juos vartojant. Kai minima flanele, tai reikalinga būtent flanele. Vilnonis audinys- būtinai turi būti iš grynos vilnos; audinys, turintis medvilnes ar sintetikos priemaišų, netinka.
Tuojau pat po įtrynimo kurpeles antpilu būtina nusiplauti rankas su muilu ir šepetėliu tam, kad iš rankų porų bu t ų pašalintos to stebuklingo vaisto daleles. Jeigu kurpeles antpilo pateks į akis, galima net apakti.
Būtina prisiminti, kad kurpele yra labai nuodinga. Veršeliai, suėdę vieną du jos lapelius, krinta negyvi.
Siekdamas įrodyti skaitytojui, kaip svarbu tiksliai vykdyti kiekvieną nurodymą vartojant šią priemonę, autorius pateikia keletą pavyzdžių.
Žinomas natūropatas Kneipas sergantiems persišaldymo ligomis ir turintiems aukštą temperatūrą rekomenduoja pripildyti vonią šalto ledinio vandens ir joje stovėti lygiai vieną minutę. Po to, užsimovus vilnones kojines, be pertraukos ir greitai 15 minučių vaikščioti po kambarį, o paskui atsigulti.
Vieną kartą ligonis pasiskundė Kneipui, kad jis vos nenumirė po tokios procedūros. Kneipas nustebęs paklausė ligonį:
- Ar jūs stovėjote lediniame vandenyje tiksliai vieną minutę?
- Ne vieną, visas penkias stovėjau, - atsake besiskunžiantysis. Kneipo veidą iškreipė siaubas...
Vienas geras autoriaus pažįstamas, neatidžiai gydydamasis tokiu pat būdu, irgi vos nenumirė. Turedamas aukštą temperatūrą nuo persišaldymo, jis pripildė vonią ledinio vandens iki kulkšnių, prastovėjo joje lygiai vieną minutę. Tačiau... jis nevargino savęs vaikštinėdamas kambaryje, o iškart atsigulė į lovą...
Autorius pateikė šiuos du pavyzdžius tam, kad dar kartą pabrėžtų, kokias tragiškas ir nepataisomas pasekmes gali sukelti net ir mažiausias nukrypimas nuo gydytojo nurodymo arba lengvabūdiškumas ruošiant ir vartojant vaistus. Kai kurios smulkmenos daugeliui gali pasirodyti menkniekis, tačiau būtent jose ir slypi gydymo esme. Tarkim, jeigu ligonis padarys apsitrynimą ne dvi valandas, o kelias minutes prieš išeidamas laukan, arba neįvykdys kurio nors kito reikalavimo, jis susitiks su mirtimi daug greičiau negu nelaimingieji Kneipo pacientai.
Kurpele paprastai auga slėniuose, upokšnių ir upelių pakrantėse, kartais kalnų viršūnėse bei jų šlaituose. Jos šaknys kasamos sausomis liepos rugpjūčio dienomis. Tuo metu jos turi didžiausią gydomąją galią.
Šaknys kruopščiai nuplaunamos ir džiovinamos vėsioje, tamsioje, vėdinamoje patalpoje.
Šaknys kruopščiai nuplaunamos ir džiovinamos vėsioje, tamsioje, vėdinamoje patalpoje.
Kadangi augalas yra ypač nuodingas, tai elgtis su juo reikia labai atsargiai.
Ligoniai, pastebėję, kad nuo įtrynimų odoje atsiranda žaizdelės, kurios sukelia daugiau kančių negu reumatas, neturėtų išsigąsti - tai ir yra įrodymas, kad kurpelės trauktinė jau veikia. Laikinai įtrynimus reikia nutraukti. Kai tik žaizdelės užgyja, gydymas atnaujinamas. Jeigu žaizdelės vėl atsiranda, įtrynimus vėl būtina nutraukti. Daugiau kaip du kartus žaizdelių paprastai neatsiranda.
0 komentarai (-ų):
Rašyti komentarą